Gdzie na imprezę firmową?

0
20

Imprezy integracyjne to trend który na stałe wdarł się do większych i mniejszych firm. Niektóre przedsiębiorstwa i spółki chcą zadbać o zadowolonych pracowników, którzy byliby zżyci ze sobą. Z czym wiąże się impreza firmowa?

Dlaczego warto jest zorganizować imprezę firmową?

Imprezy integracyjne polepszą kontakty i zacieśnią więzi, budując wzajemne zaufanie i sympatię. A dzięki temu, w pracy osoby będą lepiej ze sobą współpracować i chętniej pomagać sobie nawzajem. A zatem wzrośnie ich produktywność i jakość pracy. Dodatkowo, na imprezach integracyjnych możesz przeprowadzić szkolenie czy konferencję, rozwijając umiejętności swoich pracowników. Gdzie znaleźć odpowiednie miejsce na imprezę firmową na Śląsku?

Imprezy firmowe? Lubliniec zaprasza

Imprezy firmowe nie muszą być nudne! Jeśli myślisz o pełnej wrażeń zabawie, przepełnionej rywalizacją i adrenaliną, Wybierz się do Resort Strzelnica – ośrodka wypoczynkowego, gdzie obok SPA czeka na Ciebie park linowy, teren do gry w paintballa oraz strzelnice. To tutaj możesz doskonale spędzić czas, współpracując lub rywalizując z kolegami z pracy. Na wieczór możecie odprężyć się w SPA z jacuzzi, grotą solną, komorą lodową czy gabinetami masażu. Na terenie ośrodka znajdziecie sale konferencyjne, więc będziecie mogli od razu przeprowadzić spotkania, omówić projekty czy wziąć udział we wspólnym szkoleniu. Ośrodek na podstawie waszych wymagań przygotuje propozycje, które będą odpowiadać całej grupie.

Pamiętaj o tym!

Wymyślając plan imprezy firmowej zadbaj o to, by nikt nie czuł się wykluczony – zabawy powinny być różnorodne, a uczestnicy do nich zachęcani, a nie zmuszani. Na początku zadbaj o wspólny obiad czy kolację, która przełamie pierwsze lody i pozwoli na wzajemne poznanie się. Jeśli nie chcesz całkowicie odcinać się od pracy, pomyśl o szkoleniach i konferencjach, które w ciekawy sposób rozwiną wiedzę Twoich pracowników. Poranek rozpoczynający się od zdobywania nowych informacji, poprzez wspólne zabawy na torze gokartowym lub arenie paintballowej, po integrującą wspólną kolację – to przepis na sukces – udaną imprezę firmową!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here