Wybierasz się do salonu sukni ślubnych? O tym musisz pamiętać!

0
22

Nadszedł ten dzień – znalazłaś idealną suknię ślubną. Co prawda jeszcze jej nie mierzyłaś, ale już wyobraźnia podpowiada piękne obrazy, gdy suniesz w niej do ołtarza. Teraz jeszcze czeka na Ciebie wycieczka do salonu. Zobacz jak się przygotować i na co zwracać uwagę!

Najpiękniejsze suknie ślubne – Katowice, gdzie szukać?

Zanim wybierzesz się do salonu, wcześniej koniecznie zobacz ich ofertę w katalogu lub na stronie internetowej lokalu. Salon sukien ślubnych może mieć ofertę bardzo różnorodną, lub skrojoną na jeden określony styl. Zapoznawszy się wcześniej z oferta, masz szansę na wybranie takiego salonu, który posiada jak najwięcej takich sukni, które na pewno Ci się spodobają. Bardzo szykowne i eleganckie suknie ślubne ma m.in. salon Cloo w Katowicach.

Zarezerwuj czas!

Zazwyczaj wizyta w salonie sukien ślubnych trwa około godziny. Przy zapisywaniu się, otrzymasz konkretny dzień i godzinę, na którą musisz się pojawić. Nie spóźnij się, a jeśli nie uda Ci się przyjść – odwołaj wcześniej wizytę. Dzięki temu inne panie będą mogły zostać komfortowo obsłużone. W trakcie spotkania stylistka ślubna będzie Ci pomagać przy wyborze i przymiarce sukienek, a także pomoże wybrać najbardziej odpowiednie dodatki.

Zwróć uwagę także na terminy wykonania sukni. Zazwyczaj trwa to około 6-8 miesięcy, dlatego warto udać się do salonu odpowiednio wcześniej. Dzięki temu będziesz przygotowana nie na ostatnią chwilę – będziesz mogła się odprężyć i zająć innymi rzeczami.

Nie bój się pytać

Zadaniem stylistki jest stworzenie takiej sytuacji, w której będziesz wyglądać jak najlepiej. Dlatego zaufaj jej – nawet jeśli nie jesteś przekonana do konkretnego fasonu, spróbuj przymierzyć kreację. Być może odkryjesz, że prezentujesz się w nim znakomicie. Możesz się na początku czuć się onieśmielona nową sytuacją, jednak nie bój się zadawać pytań oraz wprost mówić o swoich oczekiwaniach. Powiedz jakie rozwiązania Ci się podobają, a na jakie fasony mówisz zdecydowane „nie”. Dobrze jeśli masz przy sobie zdjęcia podglądowe krojów lub dodatków, które preferujesz. Dzięki temu stylistka w sprawniejszy sposób dobierze idealny model dla Ciebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here